Emniyet bandi tüneli

Firmamız, 2002 yılından bugüne (Ambalaj makinaları) body sleeve makinaları, buhar tünelleri, elektrik tünelleri, emniyet bandı makinaları, konveyör ve otomasyon sistemleri, kurutma tünelleri üretmektedir. 

Sleeve Makinaları olarak profesyonel kadromuzla Türkiye ve Yurtdışına birçok etiket giydirme (sleeve makinası) yapımı, kurulumu ve sonrasında da destek hizmet vermekteyiz.

TEKNOLOJİK GELİŞMELERE UYMLU

Sleeve Makineları olarak sizlere en kaliteli malzemelerle en yeni teknolojileri takip ederek ve en önemlisi her geçen gün yaptığımız işin üzerine koyarak yeni çözümlerle karşınıza gelmekteyiz. 

ULUSLARARASI GIDA STANDARTLARINA UYGUN

Sleeve Mak olarak makinalarımız uluslararası standartlara uygun tescillenmekle beraber ( bu konu ile ileglili Sertifikalar Bölümünden Uluslararası Sertifikalarımzı görebilirsiniz ) uluslararası bir çok firma tarafından kullanılmaktadır. ( Bu konu ile ilgili olarakta Referans'lar Bölümünden Makinalarımızı Kullanmakta olan Ulusal ve Uluslararası Firmaları görebilirsiniz.)

BAKIM - ONARIM - SERVİS

Sleeve Mak olarak makinalarımız Ulusal ve Uluslararası bir çok firma tarafından yıllardır Kullanılmakta olup. Uzman Kadromuz taradından Bakım-Servis ve Onarımı İhtiyaç duyulduğu an vermektedir.

MÜŞTERİ MENUNİYETİ

2002 yılından bugün bizi tercih eden Müşterilermizin istekleri doğrultusunda sürekli gelişen bir çizgide Müşterilerimizin İhtiyaçlarına anında cevap vererek ilerlemenin haklı gururunu yaşıyoruz.

 

Emniyet Bandı Tüneli

TEKNIK ÖZELLIKLER

  • Aisi paslanmaz çelik konstrüksiyon veya isteğe göre siyah çelik konstrüksiyon statik boyalı
  • Tünel aşağı yukari hareketli urun boyuna göre
  • Çubuk tipi rezistans
  • Ürüne göre rahatça ayarlanabilen rezistanslar
  • İçerideki sıcak havayı sirkülasyon etme özelliği (ENERJI TASARUFU)
  • Konveyörlerde ve fanlarda sürücü özelliği
  • Tünelin çift cidarlı olup izolasyon malzemesi ile ısıyı muhafaza eme özelliği ve dışarıya isi vermeme özeliği vardır EMNIYET BANDI ELEKTRIK TUNELI is güvenliği ve çevre temizliğini sağlamak icin CE normlarında kapalı muhafaza ( opsiyoneldir) SLEEVE MAKINE ürünlerine 7/24 servis imkânı periyodik bakim müşteri memnuniyeti garantisi vermektedir.


Sosyal Ağlarda Paylaş